Merhaba, firmamız 1962 yılında kurulmuş olup laboratuvar araştırma alanlarında kullanılan kimyasal madde ve cihazların satışını ve kullanımı hakkında sizlere bilgi ve en uygun fiyat seçenekleri sunması, nedeniyle Türkiye’nin birçok yerinde talep edilen firmalar arasında yer almaktadır.2013 yılında farklı cihaz ve teknik servis seçenekleri ile uzmanlaşan firma tecrübeli personeli sayesinde müşterilerinin talep ettiği hizmetten fazlasını sunmayı hedeflemiştir. Hedef olarak her zaman müşterilerimize cihaz ve kimyasalları daha uygun fiyatlara vermeyi amaçlamış bulunuyoruz. Gelişen teknoloji sayesinde daha farklı laboratuvar cihazları‘nın ortaya çıkmasına çözüm olarak, personellerimizi eğiterek kullanım ve arıza halinde neler yapmanız gerektiği konusunda sizleri bilinçlendiriyoruz. Toplu ürün alımlarınızda fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

precisailetisim

Son zamanlarda daha fazla artış olan laboratuvar alanları hastane,Üniversite ve Okullarda da sıklıkla açılmasının nedeni, eğitim çağında daha fazla bilgi sunarak insanlara laboratuvar araştırmalarının önemini tanıtmaktır. Aldığınız malzemelerin ne kadar güvenilir olduğunu merak ediyorsanız, daha önceden kullanan müşterilerimizden bilgi alabileceğiniz sistemimiz ile Sağlık sektöründe farklılık yaratmaya devam ediyoruz. İnsanlık için büyük önemi olan gıda ve sağlık analiz alanlarında yapılacak bir yanlış insan hayatına neden olacaktır, bu nedenle çıkan sonuçların doğru olup olmadığını elimizde bulunan cihazlarla öğrenebilirsiniz.

Merck kimyasalları konusunda tecrübe ve birçok ödüle sahip olmamız, beklentilerinizden fazla hizmeti sunmamızdan kaynakldırı. Telefon,Mail ve Online destek seçeneklerimiz ile sorularınızın çevaplarını daha kolay bulmanız için çaba sarf ediyoruz. Daha verimli alanlarda çalışmalarınızı yapmanız için TSE’ye uygun şık laboratuvar kurulumu seçeneklerimiz ile daha uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ödeme konusunda Eft,Havale ve Kredi kartı mail order seçeneğimiz bulunmaktadır. Hızlı ve kolay alışverişin adresi olan firmamızdan Ankara başta tüm illerde laboratuvar cihazları temin edebilirsiniz.

Reklamlar